האם חברת ניהול עדיין רלוונטית בתקופת הקורונה?

דווקא היום יותר מתמיד חברת ניהול ועד הבית עבור הנכס שלך היא רלוונטית יותר מתמיד. הקורנה נפלה עלינו בלי הודעה ושינתה את חוקי המשחק ברחבי העולם כולו. הדברים הכי בסיסיים בעולם השתנו ויציאה מהבית לעבודה נחשבת לסוג של פריבלגיה. הקורונה גרמה להאטה בשוק יותר ויותר משרדים נסגרו ועברו למתכונת עבודה מהבית.  לאחר תקופה מדשדשת, בימים אלו ישנה התעוררות, ישראל חוזרת לשגרה והביקוש למשרדים עולה. תפקידנו כחברה העוסקת בניהול, אחזקה וניקיון לבניינים ומשרדים הוא לדאוג כבניין המשרדים שלכם ישאר אטרקטיבי ורלוונטי יותר מתמיד.

מה תפקידה של חברת ניהול בימים אלו?

דווקא היום יותר מתמיד כל עסק זקוק לתו הסגול על מנת שיוכל להמשיך לפעול. חברת אחזקה המתנהלת נכון תוכל לשמור על התו הסגול ועל התנאים הדרושים על מנת שבניין המשרדים ימשיך לתפקד בהצלחה. מעבר לשמירה על כללי הריחוק החברתי והניקיון השוטף בבנין יש עניין נוסף קריטי בימים אלו – מערכת האוורור. מגדלי מגורים או משרדים, מחייבים תחזוקה שוטפת אחר מערכות של אוורור, אינסטלציה, חשמל, כיבוי אש ועוד, הפועלות במרתפי הבניין. כמעט בכל בניין כזה ,יש קומת מרתף ובה נמצאות מערכות טכנולוגיות ומכניות, של הסקה מרכזית, מיזוג, מים ועוד. את המערכות האלה חייבים לתחזק, לשדרג ולפעמים גם להחליף באופן יום יומי. באמצעות צוותים מקצועיים של אנשי מקצוע מתחומים שונים, המיומנים לטפל במערכות הבניין השוטפות ולהבטיח את תפקודן התקין. תפקדן התקין הוא הבטחה לתפקוד תקין של הבניין וקבלת התו הסגול המגן על העובדים ומאפשר לעובדי המשרד להגיע לעבודה. תפקידה של חברת ניהול ואחזקת מבנים היא לשמור על קשר רציץ עם השוכרים, לדאוג בכל בעיה  גם אם זה רק מנורה שנשרפה בקומה, חברת ניהול בניינים תשלח מיד למקום, חשמלאי אשר יחליף את הנורה כבר באותו יום.

קצת עלינו – סנטר טים

קבוצת סנטר טים היא קבוצת חברות לניהול ואחזקה, צוות ליווי וייעוץ של אנשי עסקים מובילים בתחום, בעלי וותק ורקע פיננסי איתן ויציב. החברות השונות בקבוצה מעניקות שירותי אחזקה וניהול לאלפי מבנים ברחבי הארץ. אנו מעניקים שירותי ניהול מבנים מסחריים כמו בנייני משרדים, מסחר, מרכזי קניות . שירותי ניהול במבנים פרטיים – בניינים משותפים, בתים, אחוזות פרטיות. השירותים כוללים ניהול וטיפול בכל הנדרשאחזקה, שמירה, ניקיון, גבייה ותחזוק יסודות המבנים כמו ביצוע עבודות חשמל, אינסטלציה, ניקיון, גינון, שמירה וכדומה.

ועד בית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!