חברה חיצונית לניהול ועד בית

מתלבטים האם לשכור חברת ניהול לבניין המגורים שלכם? חושבים האם כדי להעביר את השליטה לחברה חיצונית לניהול ועד בית. קבוצת סנטר טים היא קבוצת חברות לניהול ואחזקה במבנים פרטיים ומבנים מסחריים. אספנו עבורכם מספר סיבות סופר חשובות למה כדי לכם ולשכנים שלכם לשכור חברה חיצונית שתנהל עבורכם את הבניין.

למה משתלם לשכור חברה חיצונית לניהול ועד בית

כחברת אחזקה המתחזקת בניני מגורים רבים אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לדאוג ששום דבר לא נופל בין הכסאות.יש לנו מערכות מידע מתקדמות שעוזרות לנו לשמור על הבניין שלכם. כמי שאחראים על תחזוקה, גינון וניקיון במבנה כולו כולל תקשורת מול חברות חיצוניות. תפקידנו הוא להתריע במידה וישנה בעיה ולפתור אותה באמצעות הכלים הנכונים. חברה חיצונית כמונו חברת  סנטר טים מאפשרת לדיירי הבניין להתנהל מול גוף אחד וחוסכת את התעסקות הבלתי נגמרת בתחזוקת הבניין.

השלום מתחיל בתוכנו – חברה חיצונית לניהול ועד בית

כחברת ניהול ועד בית אנו לוקחים על עצמנו את תפקיד המתווך וגובה הכספים. אנו אחראים על גביית דמי ועד הבית מה שגורם להרבה פחות סכסוכים ואי נעימויות בין השכנים. האווירה בבניין המגורים נעימה יותר ובין השכנים נוצרים הרבה פחות סכסוכים מיותרים.  אנו דואגים לתחזק את הבניין באופן שוטף, מעבירים לנציגות דוחות תקופתיים ונפגשים עם נציגות הדיירים במידה ויש צורך. כחברה חיצונית לניהול ועד בית אנו פועלים בשקיפות מלאה מול כל הדיירים בבניין.

קצת עלינו – סנטר טים גם חברה חיצונית לניהול ועד בית

קבוצת סנטר טים היא קבוצת חברות לניהול ואחזקה, צוות ליווי וייעוץ של אנשי עסקים מובילים בתחום, בעלי וותק ורקע פיננסי איתן ויציב. החברות השונות בקבוצה מעניקות שירותי אחזקה וניהול לאלפי מבנים ברחבי הארץ. אנו פועלים גם כחברה חיצונית לניהול ועד בית ומעניקים שירותי ניהול במבנים פרטיים ובניינים משותפים.  וכן שירותי ניהול מבנים מסחריים כמו בנייני משרדים, מסחר, מרכזי קניות . השירותים כוללים ניהול וטיפול בכל הנדרש אחזקה, שמירה, ניקיון, גבייה ותחזוק יסודות המבנים כמו ביצוע עבודות חשמל, אינסטלציה, ניקיון, גינון, שמירה וכדומה.

 

חברה חיצונית לניהול ועד בית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!