כל מה שרציתם לדעת על ניהול בניין מגורים

ניהול בניין מגורים עשוי להיות משימה לא פשוטה כלל. גם כאשר מדובר במבנה חדיש או בכזה שאינו מאכלס מספר רב של דיירים, הניהול דורש קבלת החלטות, שיתוף פעולה, יוזמה,גבייה ולא מעט עבודה. על מנת לשמור על הערך של הנכס ועל רמת החיים יש לתחזק נכון את הבניין כולו עם דגש על חברת ניקיון, הדברה, תיקונים, שיפוץ וטיפוח. חברת ניהול מבנים היא הפתרון של רוב בעלי הדירות בבניינים החדשים. עם חברת אחזקה מקצועית ומנוסה הערך של הנכס נשמר וכך גם איכות החיים של הדיירים. נציג מטעם החברה דואג לבצע בזמן את כל פעולות התחזוקה הדרושות, לטפח את המבנה ולהשיב בסבלנות לכל פנייה.

מה עושים כאשר אחד הדיירים משתלט על רכוש משותף?

ישנם לא מעט מקרים בהם אחד השכנים בבניין משתלט על חלק מהחצר המשותפת לטובת הקמת מחסן או לוקח לעצמו את גג המבנה. חברת ניהול מבנים יודעת איך להתמודד עם אותם דיירים ולמנוע את הפגיעה ברכוש המשותף. מנהלי החברה פונים אל הדייר ומבהירים לו שעליו לחדול ממעשיו. חברת אחזקה מצליחה פעמים רבות לפתור סכסוכי שכנים ממושכים ומורכבים. מעורבות של גורם חיצוני אובייקטיבית פותרת את הסכסוכים ומעוררת מחדש את יחסי השכנות הטובים של פעם.

מה כולל ניהול בניין מגורים?

חבילת השירותים שמוצעת לבנייני מגורים ומגדלים כוללת מענה לכל פעולות התחזוקה הדרושות כולל גבייה תשלומים מכל בעלי הדירות. חברת ניהול מגדלים דואגת לניקיון שוטף, החלפת נורות, תחזוקת מעלית, הדברה, גינון, תשלומי חשבונות ותיקונים בהתאם לצורך. חלק מהחברות מאפשרות לדיירי הבניין להזמין לבתיהם שירותי ניקיון ותחזוקה במחירים מוזלים. חברת סנטר טים היא הבטחה לאיכות חיים. השירות ניתן לכל סוגי הבניינים כאשר נציגות הבניין רשאית לבחור את חבילת השירותים.

איך מתחילים את ההתקשרות?

השלב הראשון הוא בירור צרכים. כל ניהול בניין מגורים מתחיל בהגדרה מדויקת של הצרכים והציפיות של הדיירים ושל בעלי הדירות. כעת כאשר אנחנו יודעים מה בדיוק אתם מעוניינים לקבל נוכל להציע הצעת מחיר ולהתקדם אל חתימת חוזה. במעמד חתימת החוזה תקבלו תכנית בה מפורטים כל השירותים שכלולים במחיר והיקף העבודה.

ניהול בניין מגורים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!