מדריך לבחירת חברת ניהול ואחזקה

בבניינים רבים ועד הבית הוא זה שאחראי על תחזוקת המבנה, על איסוף הכספים מהדיירים לצורך תחזוקת המבנה, בחירת אנשי מקצוע שדואגים לתחומים שונים הנוגעים לאחזקה וניקיון ועוד. יחד עם זאת, ישנם לא מעט בניינים שבהם לאף דייר אין את הזמן או הכוח להתעסק בכל הנושאים הנוגעים לאיסוף כספים או תחזוקת המבנה. במקרה הזה, כדאי מאוד לבחור חברת ניהול ואחזקה מקצועית ומנוסה, שתבצע עבורכם את הפעולות שצריך על מנת לדאוג שהבניין שלכם יהיה נקי, איכותי, בטוח ונעים למגורים.

כיצד בוחרים חברת ניהול ואחזקה לבניין?

אין ספק שכיום פחות אנשים מעוניינים לשמש כוועדי בית. יחד עם זאת, ישנן לא מעט פעולות שיש צורך לבצע על מנת שהבניין יתוחזק בצורה הטובה ביותר. לכן, כיום ניתן למצוא חברות ניהול מגדלים לבניין אשר מציעות תמורת שכר חודשי, לבצע בצורה הטובה ביותר את כל הפעולות הנדרשות לצורך תחזוקת הבניין. יחד עם זאת, ההיצע בתחום החברות הללו גורם ללא מעט אנשים לתהות, כיצד בוחרים את החברה הטובה ביותר בתחום. הנה כמה פרמטרים שיש לביון טרם בוחרים חברה מעין זאת:

ראשית כל, חשוב לדעת כי מדובר על תחום פרוץ שבהם אין קריטריונים חוקיים מחייבים או ברורים ועל כן, לא פעם הדיירים בוחרים בחברה שלא עונה על הציפיות שלה מבחינת רמת השירותים שהיא מציעה, המקצועיות שלה ועוד. מעבר לכך, לא פעם קרו מקרים שבהם החברה נעלמה יחד עם הכסף של הדיירים. לכן, הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק הוא האם מדובר על חברה אמינה שניתן לסמוך עליה. כדאי מאוד לערוך חוזה מול החברה בנוכחות עורך דין טרם סוגרים איתה סופית.

פרמטר שני שיש לבדוק הוא כיצד מתבצע התשלום לחברה כאשר חשוב מאוד להתעקש על תשלום חודשי קבוע ולא לתת סכום גבוה מראש לפרק זמן ארוך.

פרמטר נוסף שיש לשים עליו דגש הוא כמובן רשימת השירותים שהחברה מציעה. חשוב מאוד לבדוק מהו היקף הפעילות של החברה, האם היא גובה כספים מהדיירים, האם היא דואגת לכל מה שקשור הן לניקיון, הן לגינון, הן לביצוע תיקונים שוטפים בבניין והן לכל דבר אחר הנוגע לתחזוקה של הבניין ועוד.

פנו עוד היום לסנטר טים!

 

 

מדרך לבחירת ניהול ואחזקה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!