ניהול ואחזקת מבנים

שגיב גולן בע”מ הינה החטיבה המובילה בקבוצת Center Team – חברה לניהול ואחזקת מבנים משותפים/מבני מסחר, בתים/אחוזות פרטיות, אחזקה, שמירה וניקיון כמו כן סנטר טים משמשת גם חברת ניהול ועד בית.
החברה הוקמה בשנת 2000 ומאז מעניקה את שירותיה לגורמים ולחברות מובילות במשק הישראלי.

במשך העשור האחרון חברת שגיב גולן בע”מ מיצבה את עצמה כחברה מקצועית, אמינה ובעלת נסיון רב, אשר שמה דגש מיוחד על תהליכי למידה, פיקוח ובקרה ומעל הכל מקצועיות, שירותיות, שקיפות ותוך כדי הקשבה לצרכי הלקוח ולמערכות הבניין.
שנות העשייה הרבות בקשת הרחבה בתחומי האחזקה, אספקת חומרי בניה, הניקיון, האבטחה וניהול בניינים העניקו לנו את הניסיון והמקצועיות הדרושה בכדי להתמודד עם פרויקטים מאתגרים ומורכבים כקלים.

עובדי החברה, אשר חלקם נמצאים בחברה מיום היווסדה, עוברים הכשרה יסודית לתפקיד ומלווים באופן שוטף ע”י מנהלי ובעלי החברה.
שירות הלקוחות של החברה פועל בצורה אקטיבית ליצירת קשר עם הלקוח ועם מנהלי החברה ליצירת מענה בזמן אמת לכל אתגר או שאלה של לקוחותיה ועובדיה של החברה בצורה שקופה וישירה.

ישראל צומחת לגובה. יש היום בישראל של 2019 מאות בנייני מגורים, המשקפים את מצוקת הקרקעות לבנייה. לכן היא גם בונה לגובה. זהו גם מודל של בנייה מודרנית, המאפיינת את הערים הגדולות בכל העולם. לצד ערים קטנות, כפרים ועיירות, יש את העיר הגדולה והיא גבוהה.

מגדלי מגורים או משרדים, מחייבים תחזוקה שוטפת אחר מערכות של אינסטלציה, חשמל, כיבוי אש ועוד, הפועלות במרתפי הבניין. כמעט בכל בניין כזה ,יש קומת מרתף ובה נמצאות מערכות טכנולוגיות ומכניות, של הסקה מרכזית, מיזוג, מים ועוד. את המערכות האלה חייבים לתחזק, לשדרג ולפעמים גם להחליף באופן יום יומי. חברות ניהול ואחזקת מבנים הם אלה שמנהלות את מגדלים כאלה והם עושים את זה באמצעות צוותים מקצועיים של אנשי מקצוע מתחומים שונים, המיומנים לטפל במערכות הבניין השוטפות ולהבטיח את תפקודן התקין.

שירותי ניהול ואחזקת מבנים

חשוב לומר כי שכירת שירותים של חברות ניהול ואחזקת מבנים, אינה מאפיינת רק מגדלי דירות. בערים הגדולות גם בניינים בני 4 קומות דואגים לקחת חברות ניהול ואחזקת מבנים, כי אף אחד לא רוצה להיות היום ועד הבית. להתדפק על דלתות השכנים כדי לגבות את דמי הוועד ולהתעצבן על כל מי שלא משלם בזמן, ולפעמים זה רוב הדיירים.

בעיה נוספת, בגללה לוקחים דיירים של בניין חברת ניהול בניינים, למשל בתל אביב, היא משום שחלק ניכר מהדירות הן מושכרות, לבעלי הדירות אין כל מעורבות במה שמתרחש וגם השוכרים שלהם, לא תמיד משלמים את דמי הועד בזמן. על כל פעולה שדורשת מימון של בעלי הדירות, צריך לאתר אותם ולקבל את הסכמתם, ואין היום אף אחד בשום בניין שמוכן לבזבז את הזמן שלו ולרוץ אחרי בעלי דירות על כל סתימת ביוב או קלקול של דלת האינטרקום. משום כך גם בבניינים בהם יש הרבה דירות שכורות, או שאין יחסים טובים בין הדיירים, או בבניינים בהם מוסר התשלומים של הדיירים לא תקין. הדבר הנכון לעשות הוא לקחת חברת ניהול בניינים שתטפל בכל בעיה.

יתרונות של חברות ניהול בניינים דבר ראשון וחשוב הוא שכל בעל דירה צריך לדאוג לכך שהבניין בו הוא גר נקי ומתוחזק נכון. מערכות כיבוי האש נבדקות מעת לעת, המעלית עוברת בדיקות תחזוקה שוטפת. הגינה מתוחזקת, נעשה איטום בגג, מבצעים הרחקת יונים אם יש, חדר המדרגות צבוע, והכניסה יפה ומטופחת. בניין ששמור בצורה כזו, מעלה את ערך הדירות. 

חברות ניהול ואחזקת מבנים נמצאות בקשר קבוע עם הדיירים 24 שעות ביממה. כל דייר שנתקל באיזה שהיא בעיה גם אם זה רק מנורה שנשרפה בקומה, חברת ניהול בניינים תשלח מיד למקום, חשמלאי אשר יחליף את הנורה כבר באותו יום. מבחינת חברות ניהול ואחזקת מבנים הלקוח תמיד צודק. כל תלונה מתקבלת מידית, ומטופלת מידית ומיד נשלח איש מקצוע לתיקון הבעיה.

יתרון יש גם בכך, שכל חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית ברמה גבוהה, מעסיקה אנשים שצריכים להוכיח את היושרה שלהם, וכך תוכלו להיות בטוחים שמי שמסתובב לכם ליד הדירה, זה מישהו אמין שאפשר לסמוך עליו.

ניהול ואחזקת מבנים - הכול לפי החוק

אנו עובדת לפי החוק. כאשר אתם מתקשרים עם סנטר טים – ניהול ואחזקת מבנים, אתם יכולים להיות בטוחים שכל אנשי המקצוע של החברה הם בעלי תעודות מקצועיות ומורשים לבצע תיקונים ואת כל הדרוש, לפי ההשראה החוקית שיש להם. כך חלילה לא ייווצר מצב שאדם שאינו חשמלאי מורשה, יתקן את החשמל או שאדם שאינו בקיא במערכות אינסטלציה יטפל בהן. היעדר ידע מקצועי עלול לגרום לנזקים והפסדים כספיים.

ראו עוד אודות: חברות ניהול ואחזקה

שירותינו - ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקה שוטפת של מבנים פרטיים/מסחריים.

אחזקה שוטפת ותיקונים בעזרת אנשי אחזקה ניידים.

ניקיון יסודי לאחר שיפוץ/בנייה/לקראת אכלוס.

ניקיון חלונות יסודי ומקצועי בסנפלינג.

אספקת מוצרי ניקיון מקצועיים וביתיים.

ניקיון ושימור כל סוגי הרצפות.

ניקיון מוסכים ומחסנים בעזרת חומרים מקצועיים ומכונות מקצועיות.

ניקיון משרדים/חדרי מדרגות.

שמירה ואבטחה (שאינה חמושה).

ניהול ואחזקת מבנים ללקוחותינו

ניהול ואחזקת מבנים: קבוצת עורק; קבוצת BRM; קבוצת בובליל נדל”ן ובניה; בנין מסחרי “לב יסמין” נתניה; בנין משרדים הרכב 1 ת”א; מרכז מסחרי יורשופ, מודיעין; מרכז מסחרי Bסנטר כפר-סבא; מרכז מסחרי ביג גיבורי ישראל, נתניה; בנין משרדים/מסחר, בית דוד תל מונד; בנין משרדים היצירה 29, ר”ג; בנין מסחרי משקי הנגב – החרוץ 6, ת”א;
ניקיון ואחזקת משרדים: רשף נכסים; מוסדות חינוך – עיריית ת”א; הכשרת הישוב; אפריקה ישראל; הום-סנטר; “שמי בר” מקבוצת פישמן; סניפי AVIS השכרת רכב; מרכזי הדרכה “לוריאל פריז”; מועדון הכושר “גרייט שייפ”; ג’ק קובה; מרכז הקניות דיזינגוף סנטר, ת”א; מיכל נגרין עיצובים בע”מ; רשת חנויות “גלי”; חנויות סקאל; רשת חנויות “לורד קיטש”; לב מגור; שגרירות הודו; אולמות התצוגה של פיאט-לנצ’יה- אלפא רומאו; פיקס-חכמת ההמונים; התאחדות האיכרים, משרד עו”ד בן יעקב-שוימר דולב; משרדי חברות הייטק וכו’.
והן לקוחות רבים ונוספים בתחום הניקיון, השמירה, ניהול ואחזקת מבנים פרטים ומסחריים.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!