ניהול נכסים

לכל בניין מגורים משותף יש בדרך כלל ועד בית. ברוב המקרים נבחרים שניים שלושה אנשים שהתנדבו לתפקיד ועד הבית ובמהלך השנה הם אלה האחראים על תחזוקת הבניין וטיפול שוטף בנושאים השונים המתעוררים ומצריכים טיפול של ועד הבית. נושא ועד הבית הוא לעתים נושא עדין בבתים משותפים אשר בהם עשרות דירות, ככל שישנן יותר דירות ויותר דיירים, הניהול הופך למורכב יותר הן מבחינת יחסי אנוש והן מבחינה לוגיסטית. 

בעבר היו הבניינים קטנים יותר, עד שלוש קומות לכל היותר והכילו בין ארבע לשש משפחות, ניהול הבניין היה אז פשוט יותר, ואישי יותר. הדיירים הכירו זה את זה באופן אישי וניהלו את ענייני הועד בקלות רבה יותר. 

עם ההתפתחות המואצת בענף הבנייה, עם הביקוש הגובר לקרקעות זמינות לבנייה שחסרונן מורגש בערים רבות, הפכה הבנייה לרוויה. היום בונים בעיקר בתים רבי קומות המכילים מאות דיירים אשר צריכים להתארגן לניהול שמירה ותחזוק הבניין שלהם, בכדי להמשיך ולקיים איכות חיים גבוהה בבניין יפה ומטופח שנעים לגור בו. 

ניהול בניין רב קומות אינו דומה כלל לניהול בית דו קומתי עם ארבע משפחות. היום נדרש ידע, ניסיון ומיומנות בתחום תחזוקת בניינים רבי קומות, ולביצוע מטלה זו על הצד הטוב ביותר כדאי להעסיק איש מקצוע. ניתן להתקשר עם חברות ניהול נכסים אשר מספקות שירות של ניהול בית משותף באופן מקצועי, יעיל ואחראי, לכל צרכי הבניין והדיירים.

מה זה ניהול נכסים בבתים משותפים?

חברת ניהול נכסים, או ניהול מבנים מציעה מגוון שירותים איכותיים עבור דיירי בתים משותפים וכדאי ומומלץ להתעניין ולמצוא אחת כזו באתר האינטרנט של החברה תוכלו להתרשם ולקבל אינפורמציה נוספת וחוות דעת וכן להתקשר עם חברה לצורך מתן שירות.

התקשרות עם חברה לניהול מבנים היא הפתרון האידיאלי והפופולארי היום בקרב רוב הישראלים הגרים בבתים משותפים ובתים רבי קומות.

חברת ניהול מבנים חוסכת לכם את הטרחה של גביית ועד בית, התזכורות לדיירים שעדיין לא שילמו, חוסכת לכם חיפוש והימור על בעלי מקצוע כאלה ואחרים, ודואגת לפתור כל בעיה כזו או אחרת הנוצרת בבניין , גם בעיה פתאומית הזקוקה לטיפול מיידי תקבל טיפול מהיר אחראי ויעיל על ידי חברת ניהול המבנים.

חברת ניהול נכסים - מה מקבלים?

חברת ניהול נכסים ומבנים תיתן מענה מהיר מקצועי ויעיל לכל בעיה או תקלה וכן אחראית לתחזוקה שוטפת של הבניין לשביעות רצונם של הדיירים. ניתן למנות מגוון רחב של שירותים אותם תוכלו לקבל מהחברה לניהול מבנים והם: 

  • אחזקת נראות הבניין באופן שוטף, כולל תיקונים ושיפוצים נדרשים
  • תחזוקה של מערכת המים, מערכת החשמל ומערכת מיזוג האוויר
  • שירות גינון על ידי צוות עובדים מקצועי
  • תחזוקה של המעלית וטיפולים תקופתיים נדרשים במעלית
  • שירותי ניקיון כולל ניקיון פנימי וחיצוני של הבניין והשטח סביבו.
  • אבטחת הבניין ושמירה עליו 24 שעות ביממה ועוד.

יתרונות העסקת חברת ניהול נכסים

בעת העסקת חברת ניהול מבנים בניהול הבניין שלכם, אתם מבטיחים אחזקה שוטפת נאותה ואיכותית של הבניין ומראהו החיצוני, בכך אתם מבטיחים מניעה של בלאי ונזקים עתידיים שעלולים להגיע לתיקונים גדולים ועד כדי צורך בשיפוצים והוצאות גדולות. בנוסף אתם שומרים על ערך הבניין ,שאף עולה בעת ניהול ותחזוק תמידי ורציף על ידי חברת ניהול מבנים

בנוסף, חברת ניהול נכסים ומבנים מתמחה בניהול והשכרתם של נכסים ועל ידי העסקת חברת ניהול נכסים, אתם יכולים להיעזר בשירות של השרכת הנכס שלכם כך שלא יבצר מצב של הפסד כספי עקב עזיבה של שוכר והותרת הנכס ריק לזמן קצר או ארוך עד למציאת שוכרים חדשים.

גם השירות המיומנות והמקצועיות של חברת ניהול בניין הינו איכותי יעיל ואחראי וברמה גבוהה מזו של שכן שהתנדב לעשות זאת בשעות הפנאי או לאחר העבודה. 

פרט לעובדה שחברת ניהול מבנים  אחראית לתקן כל קלקול או תקלה וגם לטפל בתחזוקה השוטפת של הבניין, החברה דואגת גם לכל יתר העניינים העולים בדרך כלל חדשות לבקרים, באופן כזה או אחר והדורשים טיפול כמו למשל רכישת פחי אשפה חדשים, טיפול בהתקנת תאורה חיצונית, או שתילת עצים ועוד. כל אלה יקבלו מענה מקצועי על ידי החברה, עד לשביעות רצונכם המלאה.

עשוי לעניין אתכם: ניהול ואחזקת מבנים | ניהול ועד בית | מנהל עבודה בבניין

שירותי החברה

ניהול ואחזקה שוטפת של מבנים פרטיים/מסחריים.

אחזקה שוטפת ותיקונים בעזרת אנשי אחזקה ניידים.

ניקיון יסודי לאחר שיפוץ/בנייה/לקראת אכלוס.

ניקיון חלונות יסודי ומקצועי בסנפלינג.

אספקת מוצרי ניקיון מקצועיים וביתיים.

ניקיון ושימור כל סוגי הרצפות.

ניקיון מוסכים ומחסנים בעזרת חומרים מקצועיים ומכונות מקצועיות.

ניקיון משרדים/חדרי מדרגות.

שמירה ואבטחה (שאינה חמושה).

ניהול נכסים ללקוחותינו

ניהול ואחזקת מבנים: קבוצת עורק; קבוצת BRM; קבוצת בובליל נדל"ן ובניה; בנין מסחרי "לב יסמין" נתניה; בנין משרדים הרכב 1 ת"א; מרכז מסחרי יורשופ, מודיעין; מרכז מסחרי Bסנטר כפר-סבא; מרכז מסחרי ביג גיבורי ישראל, נתניה; בנין משרדים/מסחר, בית דוד תל מונד; בנין משרדים היצירה 29, ר"ג; בנין מסחרי משקי הנגב – החרוץ 6, ת"א;
ניקיון ואחזקת משרדים: רשף נכסים; מוסדות חינוך – עיריית ת"א; הכשרת הישוב; אפריקה ישראל; הום-סנטר; "שמי בר" מקבוצת פישמן; סניפי AVIS השכרת רכב; מרכזי הדרכה "לוריאל פריז"; מועדון הכושר "גרייט שייפ"; ג'ק קובה; מרכז הקניות דיזינגוף סנטר, ת"א; מיכל נגרין עיצובים בע"מ; רשת חנויות "גלי"; חנויות סקאל; רשת חנויות "לורד קיטש"; לב מגור; שגרירות הודו; אולמות התצוגה של פיאט-לנצ'יה- אלפא רומאו; פיקס-חכמת ההמונים; התאחדות האיכרים, משרד עו"ד בן יעקב-שוימר דולב; משרדי חברות הייטק וכו'.
והן לקוחות רבים ונוספים בתחום הניקיון, השמירה, ניהול ואחזקת מבנים פרטים ומסחריים.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

שאלות ותשובות ניהול נכסים

ניהול נכסים הוא שירות מקיף וכולל המוצע על ידי חברות ניהול ואחזקת מבנים. שירות זה כולל מגוון שירותי אחזקה שוטפת של הבניין, טיפול בתקלות, טיפול שוטף בגינה, בלובי ובבניין בכלל ועוד. מומלץ להעביר את ניהול הבניין לחברה בעלת משאבים ואנשי מקצוע שיוכלו לנהל אותו באופן שוטף ולטפל בכל תקלה באופן מהיר ומקצועי.

שירותי ניהול נכסים מוצע על ידי חברות ניהול ואחזקת מבנים בדרך כלל. אלו חברות המספקת מגוון שירותים של אחזקת הבניין: החל מאבטחה, גינון, שירותי חשמלאי, אינסטלטור, שירותי ניקיון ועוד.

חברת הניהול תחסוך לדיירים התעסקות בכל הקשור לניהול ועד הבית, גביית כספים, טיפול משפטי בחייבים ועוד. כמו כן החברה תדאג לניקיון הבניין באופן שוטף כדי לשמור על סטריליות, ניקיון וסביבה נעימה ובריאה למחיה. בין היתר החברה תחסוך לוועד הבית לחפש אנשי מקצוע, להשוות מחירים או לחכות זמן רב לטיפול בתקלה, בין אם בתשתית הבניין, במעלית או בכל דבר אחר.

בדרך כלל השירותים יכללו שירותי ניקיון, תחזוקה שוטפת של המעלית, טיפול בתקלות חשמל ואינסטלציה, גינון, טיפול במערכות מיזוג אוויר ועוד. השירותים יכולים לכלול גם הדברות, אבטחה ועוד.

בדרך כלל שירותי ניהול נכסים יכללו גם את ניהול ועד הבית, גביית תשלומי ועד בית מהדיירים וטיפול משפטי בסרבני תשלום.