חברת ניהול ואחזקה - סנטר טים

פרופיל חברה

קבוצת  Center Team נוסדה בשנת 2000, מנוהלת על ידי הבעלים ופועלת בכל רחבי הארץ. הקבוצה מורכבת ממספר חברות, אשר מניותיהן מוחזקות על ידי הבעלים בלבד, הפעילים בצורה שוטפת בתפקודה ובתפעולה השוטף.
Center Team על כל אגפיה, נמצאת כבר מתחילת דרכה בתהליך צמיחה מתמיד. הקבוצה  על כל חטיבותיה מעסיקה צוותי עובדים, הן כעובדי החברה והן כקבלני משנה, ומעניקה פתרונות ברמת העובדים, הנסיון המקצועי, המקצועיות והמיכון בכל ענפי האחזקה והבנייה.

כמו כן, לקבוצת Center Team, חברת ניהול ואחזקה, צוות ליווי וייעוץ של אנשי עסקים מובילים בתחום, בעלי וותק ורקע פיננסי איתן ויציב.

החברה פרוסה באזורים מרכזיים:

משרד ראשי ובית מסחר לחומרי בניין – "כל בו לה גרדיה"

לה גוארדיה 5, תל-אביב.

משרד משני ומחסן לציוד מכני לאחזקה וחומרים

פנחס לבון 18 ,נתניה.

חברת ניהול נכסים

מדיניות החברה

מדיניות Center Team מבוססת ומחויבת ל-"מצוינות בשירות". הקבוצה על כל חטיבותיה מעניקה שירות מקצועי ואדיב התואם את כל תחומי עיסוקה (בניין, ניהול ואחזקת מבנים, ניקיון וכו') הטומן בחובו הן את המקצוענות הנדרשת והן פתרונות אד-הוק לאתגרים העולים בשטח.

הנקודות המרכזיות המאפיינות את מדיניות החברה הן:​

חברת ניהול נכסים

שירות

שירות מקצועי ואדיב, בכל שעה ובכל ימות השנה, ובעל רמת הנכונות הגבוהה ביותר.

חברת ניהול נכסים

זמינות ומידיות

אנו מתחייבים להגיב לכל פנייה/בקשה בצורה המהירה והיעילה ביותר, תוך ביצוע הנדרש ובריכוז מאמץ מירבי למתן פתרון "בזמן-אמת".

חברת ניהול נכסים

טכנולוגיה וחדשנות

קבוצת Center Team מקפידה להוביל בהצטיידותה הטכנולוגית, המאפשרת מציאת פתרונות ייחודיים וחדשניים, העונים על הנדרש בצורה שלמה ומקיפה ולשביעות רצון הלקוחות.

"פתרון יעיל ומקצועי בכל שעה, בכל יום מימות השנה ובכל מקום נדרש"

תחומי פעילות Center Team

תאום וניהול אתרי בנייה

משלב התכנון ועד לשלב הסיום - נקיון האתר והכנתו לאכלוס.

פתרונות יצירתיים ומיידים

מציאת פתרונות למגוון הצרכים באתרי בנייה (בניית האתר, אחזקה, נקיון וכו').

בית מסחר לחומרי בניין וצבע

שינוע ומכירה של חומרי בניין, צבעים לכל מטרה, אביזרים ומוצרי חשמל לבנין/לבית, אינסטלציה, חומרי נקיון מקצועיים לבית, מכולות פינוי זבל וכו'.

ניהול מבנים

חברת ניהול ואחזקה - ניהול מבנים מסחריים (בנייני משרדים, מסחר, מרכזי קניות וכו') ומבנים פרטיים (בניינים משותפים, בתים/אחוזות פרטיות וכו') הכולל ניהול וטיפול בכל הנדרש (אחזקה, שמירה, ניקיון, גבייה וכדומה).

אחזקה, שמירה וניקיון

אחזקה וניקיון שוטף / יסודי של מבנים, הטומנת בחובה טיפול בכל הנדרש באופן שוטף בפעילותו הסדירה והתקינה של הבניין (חשמל, אינסטלציה, ניקיון, גינון, שמירה וכדומה).

תכנון אדריכלי, עיצובי וקונסטרוקטיבי

ליווי פרויקטים במהלכם השוטף מחד, וטיפול בפרויקטים משלב "הרעיון" מאידך.

ביטוח

החברה מחזיקה אגף עצמאי העוסק במירב תחומי הביטוח (ביטוחים עסקיים, ביטוחי רכב, ביטוחי מנהלים, ביטוחי חבויות, תכניות פנסיוניות וכו') ומנהלת קשר רצוף והדוק עם חברות הביטוח הגדולות בארץ.

בין לקוחותינו

ניהול ואחזקת מבנים: קבוצת עורק; קבוצת BRM; קבוצת בובליל נדל"ן ובניה; בנין מסחרי "לב יסמין" נתניה; בנין משרדים הרכב 1 ת"א; מרכז מסחרי יורשופ, מודיעין; מרכז מסחרי  Bסנטר כפר-סבא; מרכז מסחרי ביג גיבורי ישראל, נתניה; בנין משרדים/מסחר, בית דוד תל מונד; בנין משרדים היצירה 29, ר"ג; בנין מסחרי משקי הנגב – החרוץ 6, ת"א;
ניקיון ואחזקת משרדים: רשף נכסים; מוסדות חינוך – עיריית ת"א; הכשרת הישוב; אפריקה ישראל; הום-סנטר; "שמי בר" מקבוצת פישמן; סניפי AVIS השכרת רכב; מרכזי הדרכה "לוריאל פריז"; מועדון הכושר "גרייט שייפ"; ג'ק קובה; מרכז הקניות דיזינגוף סנטר, ת"א; מיכל נגרין עיצובים בע"מ; רשת חנויות "גלי"; חנויות סקאל; רשת חנויות "לורד קיטש"; לב מגור; שגרירות הודו; אולמות התצוגה של פיאט-לנצ'יה- אלפא רומאו; פיקס-חכמת ההמונים; התאחדות האיכרים, משרד עו"ד בן יעקב-שוימר דולב; משרדי חברות הייטק וכו'.
והן לקוחות רבים ונוספים בתחום הניקיון, השמירה, ניהול ואחזקת מבנים פרטים ומסחריים.

מבנה קבוצת CENTER TEAM חברת ניהול ואחזקה

קבוצת Center Team מעסיקה צוות רחב ומגוון של עובדים קבועים, המשובצים לפי המחלקות המקצועיות של החברה, עובדים זמניים הנקלטים על-פי הצורך, וקבלני משנה קבועים המלווים את הפרויקטים באופן שוטף כמו מנהל עבודה בבניין לכל דבר.

Center Team מבורכת במנהלים/מפקחים מקצועיים ומיומנים הקשובים ונוכחים "בזמן-אמת" בכל שירות ו/או פרויקט המופקד בידי החברה. בעלי החברה מעורבים ומלווים באופן אישי ושוטף את פעילות הקבוצה על כל חטיבותיה והינם "אבן-היסוד" במהלכה התקין, המקצועי של הקבוצה לכל ענין ודבר בשקיפות ובזמן אמת.

דרכי העבודה:

Center Team מונחית על-ידי ערכי ניהול חדשניים ויצירתיים המדגישים את ההון האנושי, תכניות העבודה המודולאריות ובניה פרטנית של כל פרויקט ושירות הניתנים על-ידה.
האפיון המוביל הינו: למידה מתמדת תוך מתן דגש לכל פרט ופרט מן הקטן ביותר מחד ועד הגדול ביותר מאידך.

חברת ניהול נכסים

חברת ניהול ואחזקה - מי אנחנו?

חברת ניהול נכסים

שמעוני גולן, מנכ״ל ובעלים של קבוצת Center Team

בוגר שנים רבות בשירות הביטחון הכללי בארץ ובחו"ל.
B.A במנהל עסקים ומערכות מידע.
מוסמך בתחום הביטוח האלמנטרי והפנסיוני.
מנכ"ל ובעלים של הקבוצה ומתוקף תפקידו עוסק הן בניהול הכולל והאסטרטגי של כלל הקבוצה, בניית תכניות העבודה המודולאריות, קשרי חוץ עם לקוחות מוסדיים וניהול מחלקת הביטוח והן בניהול בשטח בכל הקשור לבניה בחברת Center Team נדל"ן, ניהול מבנים, בתים/אחוזות פרטיות, אחזקה, ניקיון ומענה "בזמן-אמת" בחברת שגיב גולן בע"מ.

חטיבת ניהול ואחזקת בניינים שגיב גולן בע"מ מקבוצת CENTER TEAM

מונה מנהלי תפעול, מפקחים, אנשי אחזקה מקצועיים בכל התחומים.

בית מסחר לחומרי בנין "כל בו לה גרדיה"

מנהל חנות, מוכרנים ושרות לקוחות, מובילים, נהגים, סוכני מכירות שטח ועוד.

במשרדי קבוצת CENTER TEAM

מנהלת אדמיניסטרטיבית, מנהלות חשבונות וגבייה, סוכני מכירות שטח, מנהל תפעול, מנהלים אזורים ועוד.

אין-ספק שבסיוע, הכוונה ותמיכה בשלבים הראשונים, של המעורבים בדבר נוביל את השירות לרמה הגבוהה ביותר, בצורה היעילה ומהירה ביותר, תוך שמירה על הנוחות הנדרשת ופעילותו השוטפת של כל פרויקט ופרויקט. הידע והנסיון של לקוחותינו בשילוב הידע ונסיוננו המקצועי יביאו להשגת המטרות הרצויות, לצעידה מתמדת קדימה ולשיתוף פעולה פורה ומפרה.

שאלות נפוצות:

מומלץ כי הכספים יופקדו בחשבון הבניין וזאת גם אם חברת הניהול אחראית על הכל וזאת בכי לאפשר שליטה של חברה הוועד ושקיפות מלאה לנעשה בכספי הדיירים.

מומלץ לשלם לחברת הניהול כפי שמשלמים לכל ספק עבור השירותים הספציפיים שהיא נותנת ולשלם לשאר הספקים (מעליות כילוי וכיבוי אש, גינון וכד') בתשלום ישיר מקופת הנציגות. הנ"ל מאפשר פיקוח, שליטה ושקיפות של כל הוצאה מול הספקים

מומלץ לבדוק מספר דברים בסיסיים :
א. שיש לחברת רישיון של נותן שרות מטעם משרת התמ"ת.
ב. שהחברה הינה חברה ותיקה ומוכרת.
ג. לחברה יש משרדים מסודרים, צוות הנה"ח, צוות שרות ומנהלי שטח באזור הבניין.
ד. לחברה יש צוות עובדים המועסקים ישירות על ידה ומקבלים מהחברה שכר ואת כל התנאים הסוציאליים כפי שמופיע בחוק.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים