שאלות ותשובות סנטר טים

חברת ניהול בניינים או ניהול מבנים היא חברה המתחזקת מבנים שונים, לרוב מבני משרדים, מבנים תעשייתיים ובנייני מגורים רבי קומות. המבנה והתשתיות בו זקוקים לתחזוקה שוטפת החשובה לא רק לעמידות הבניין לאורך זמן אלא גם לנוחות הדיירים ו/או משתמשי הבניין. ניקיון הבניין, שירותי אבטחה, איתור ותיקון תקלות בתשתיות החשמל, האינסטלציה, טיפול במעלית וחדר המדרגות ועוד. אלו הם רק חלק מהשירותים שמבצעת חברת ניהול בניינים.

החברה מספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים, שירותי בנייה וחידוש מבנים, ניקיון ותחזוקה שוטפת, ניהול ועד בית, איתור ותיקון תקלות, העמדת מנהל עבודה בבניין ועוד.

השירות כולל לרוב שירותי תחזוקה מקיפים לבניין. החל משירותי ניקיון, אבטחה (במידה ומדובר בבנייני יוקרה עם לובי ונדרשת אבטחה), הדברה וגינון, תחזוקה שוטפת של המעליות בבניין ועוד.

ניהול נכסים הוא שירות כולל לדיירי הבניין הדואג לתחזוקה השוטפת של הבניין, ניהול ועד הבית, עבודה מול אנשי מקצוע שונים לצרכי התחזוקה השוטפת וטיפול בתקלות, התנהלות מול הדיירים ועוד.

מנהל עבודה בבניין הוא איש מקצוע האמון על התחזוקה השוטפת בבניין, טיפול בתקלות שונות, הזמנת אנשי מקצוע וייצוג האינטרסים של הדיירים מולם ועוד. מנהל העבודה הוא מעין אב בית אליו ניתן לפנות עם תקלות שונות ולצרכים שונים בבניין.

אחד משירותי חברת סנטר טים הוא שירותי ניהול ועד הבית הכוללים ניהול חשבון ועד הבית של הבניין, גביית תשלומי ועד מהדיירים, טיפול משפטי בסרבני תשלום ועוד.

כל בו לה גרדיה בע"מ מבית חברת סנטר טים הוא בית מסחר גדול ואיכותי הנמצא בתל אביב ומשווק חומרי בנייה, חומרי איטום, כלי עבודה, מכונות שטיפה, חומרי ניקיון וכל מה שאתם צריכים לבנייה ותחזוקה של הבניין והכול במקום אחד.

החברה מספקת שירותי בניה וחידוש מבנים, החל משלב התכנון האדריכלי, דרך קבלת ההיתרים, ביצוע העבודה בשטח ועד שלב האכלוס הסופי.

כדי לחסוך מריבות, ויכוחים ואווירה עכורה בין השכנים בבית, טיפול משפטי מסודר בסרבני תשלום ועבודה עם חברה שמחזיקה בבעלי מקצוע בתחומים השונים לטיפול מהיר בתקלות הבניין. אלו הם רק חלק מהיתרונות של שימוש בחברה חיצונית לאחזקת הבניין שלכם.

קבוצת סנטר טים בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחום ופועלת בפריסה ארצית חרבה. החברה נמצאת בתהליך צמיחה מתמיד מאז הקמתה ומעניקה פתרונות רבים ומתקדמים ליזמים, קבלנים, מוסדות וגם ללקוחות פרטיים. החברה מספקת חומרי בנייה, טיפול של אנשי מקצוע מטעמה, שירותי ניהול ואחזקת בניינים וכל מה שצריך במקום אחד.