3 טיפים לבחירת חברת אחזקה

כל מי שגר בבניין עם שכנים ולא בבית פרטי יודע כי החיים בבניין משותף מספקים לא מעט עניינים שונים הקשורים באחזקת הבניין, ולא מעט עבודה אשר נדרשת כדי לשמור על הבניין במצב טוב. כאשר מדובר על בניינים אשר נבנו בעבר (שהיו מתנשאים לרוב למספר חד ספרתי של קומות), הדרך הטובה ביותר לאחזקת הבניין הייתה באמצעות מינוי ועד בית אשר היה אחראי על אחזקת הבניין ועל קיום אסיפות דיירים מעת לעת לצורך קבלת החלטות. בשנים האחרונות החלו לבנות מגדלי מגורים רבי קומות בעלי מאות דירות. בכדי לנהל בניינים מסוג זה ומאחר ומדובר בעבודה רבה לוועד הבית, רצוי להיעזר בשירותים של חברת ניהול ואחזקה מקצועית, אשר תדאג לכל הנושאים הקשורים לשמירה על הבניין. אז כיצד בוחרים חברת אחזקה? ניתן פה 3 טיפים שיעזרו לכם לבחור חברת אחזקה עבור הבניין שלכם.

טיפ ראשון – העניקו חשיבות רבה לניסיונה של החברה

בתחום של אחזקת מבנים גדולים הכולל תשומת לב לכמות גדולה מאוד של פרטים, חשוב מאוד לבחור חברת אחזקה בעלת ניסיון רב בתחום של אחזקת מבנים ובעלת מאפיינים אשר עונים על דרישותיכם (נכונות לתת שרות על פי דרישתכם ולא הפוך, מתן שירותים לבניינים דומים וכד').

טיפ שני – בחרו בחברה מקצועית ואמינה

חברת ניהול טובה ואיכותית תייצר שביעות רצון של דיירי הבניין ותענה על בקשותיהם ודרישותיהם של הדיירים השונים בבניין (היא עשויה אף למנוע מריבות שכנים מעת לעת בבנייני מגורים), בכדי למנוע זאת, יש לבחור בחברה אשר מעסיקה אנשי מקצוע מקצועיים לצורך אחזקה מיטבית של המבנים, כך שתהיו בטוחים שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר. 

טיפ שלישי – חפשו או בקשו המלצות

מומלץ ביותר לבחור חברת אחזקה אשר קיבלתם עליה המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, או שהחברה תביא המלצות ממקומות אחרים איתם היא עובדת. קבוצת סנטר טים הינה חברת ניהול ואחזקת מבנים ומגדלים אשר נוסדה בשנת 2000 ומאז משרתת בנאמנות לקוחות רבים אשר יכולים להעיד ולהמליץ על כך שהחברה עושה הכול בכדי שלקוחותיה יהיו מרוצים בכל המישורים ויוכלו להסיר את הדאגה הקשורה לאחזקת הבניין מליבם.

חברת ניהול ועד בית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!