איכות חומרי התחזוקה

איך תדעו שחברת האחזקות שלכם לא חוסכת באיכות חומרי התחזוקה?

לפעמים נדמה כאילו עולמנו מתנהל על בסיס של טעות, תיקון וחוזר חלילה. יחד עם זאת, המצב לא כך כאשר מדובר בחברה מקצועית המספקת שירותי אחזקה של מבנים, שמירה ואבטחה, ניקיון ועוד. חברה מומלצת לאחזקה של מבנים ו\או שמירה, לעולם לא תחסוך עליכם באיכות חומרי התחזוקה השונים.

אז איך יודעים כיצד לבחור חברה מקצועית דיה, שתספק לנו את השירות הכי טוב של אחזקה ותחזוקה של מבנים? אם אתם תרים אחר שירותיה של חברה מומלצת שכזו, כמובן שתמיד אתם צריכים לבדוק את רשימת הלקוחות הממליצים של אותה החברה. נוסף על בדיקת הלקוחות הממליצים של החברה אותה אתם עתידים לשכור, חשוב תמיד לסייר פיזית במבנים המתוחזקים על ידי אותה חברת ניהול ואחזקת מבנים שונים. 

סיור פיזי במבנים המנוהלים ע"י חברות אחזקה וניהול

בין אם מדובר במבנים מסחריים, ציבוריים או פרטיים (כמו בנייני מגורים למשל), חשוב מאוד להגיע פיזית לאותם בניינים ולהתרשם מרמת הניקיון, התחזוקה וגם האבטחה של המבנה. לרוב, אנשים מקבלים את הרושם הנכון ומגיעים למסקנות רק לאחר התרשמות פיזית ממוצרים, שירותים וכדומה. 

חברות מומלצת לאחזקת מבנים לעולם לא יחסכו באיכות חומרי הניקוי והתחזוקה של המבנים, היות והמבנים עצמם הם בעצם הפנים של חברת האחזקה. במילים אחרות, כמו שחנות צעצועים לא תמכור צעצועים מאובקים לגמרי וחלודים, ככה גם חברת ניהול ואחזקת מבנים לא תזניח מבנים או בניינים. 

אבטחת מבנים וניהול מבנים

כשאתם תרים אחר שירות מקצועי של אחזקת מבנים או שמירת מבנים, ההמלצה היא להיכנס לפורטלים באינטרנט שמציגים בפניכם הצעות מחיר מהימנות. פורטל מסוג שכזה, הוא פורטל המבצע עבורכם סינון על פי פרמטרים שונים (בהתאם לפרטים שתשאירו לגבי מהות הבקשה), כך שבעצם תחסכו המון זמן הנוטה להתבזבז על איתור אנשי מקצוע מומלצים.  

מומלץ לבדוק עם החברה לגבי המוצרים בה היא משתמשת, מפני שישנה גם את האפשרות להשתמש בחומרים אקולוגיים פחות ויותר. חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית בד"כ תציג בפניכם את האפשרויות השונות של חומרי ניקוי, מכונות ניקוי ועוד. 

ניהול נכון של מבנים ואבטחה

זכרו, אמנם עבודה ידנית של ניקיון ותחזוקה היא הכרחית במקרים מסוימים, אך כך גם השימוש במכונות ניקוי חדישות. 

יש לזכור תמיד כי ניהול ואחזקת מבנים של בניינים מאוד גדולים, מצריך גם מלאכת אחזקה מקצועית מאוד. איתרתם חברת אחזקת מבנים אשר מנהלת מבנים גדולים? יש סיכוי שמדובר בחברה מומלצת. זכרו לבקש רשימת לקוחות עמם החברה עובדת. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!