ההבדל בין ועד בית לחברה לניהול בניין

שוכרים או בעלי דירות המתגוררים בבניינים נוטים פעמים רבות להתבלבל בין חברה לניהול ועד בית לבין חברה לניהול בניין. כיום, כשהבניינים נעשים גבוהים יותר ויותר, הצורך לתחזוקה טובה ואיכותית של הבניין על כל קומותיו עולה והתקשורת בין כלל המשפחות בבניין נהיית יותר ויותר מורכבת, חברה טובה המאגדת את כל תחום התחזוקה והכספים תסדר לכם את הראש. במאמר הבא, ריכזנו עבורכם את המידע החשוב על ההבדל בין ועד בית לחברה לניהול בניין.

חברה לניהול ועד בית או לחברה לניהול בניין?

בין אם אתם בדרככם להיות ועד הבית או בין אם אתם שכנים שאכפת להם, חשוב לעמוד על ההבדלים בין החברות השונות המציעות את שירותיהם בכל תחום ניהול ואחזקת בניינים. כדי לסדר לכם את הראש, במאמר הבא תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש על שני סוגי החברות.

חברה לניהול ועד בית

חברה לניהול ועד בית, בקצרה, מטפלת בכל ענייני ועד הבית שלעתים מתפספסים או מנוהלים על ידי אנשים שלא מתאימים לכך. החברה מטפלת בכל הנוגע לגביית כספים ובמקרים מסוימים אף טיפול משפטי מול סרבני או מאחרי תשלום, מבצעת מעקבים אחר התחזוקה השוטפת של החללים המשותפים בבניין ובודקת חשבונות משותפים חריגים.

חברה לניהול בניין

חברת ניהול מגדלים לרוב דואגת לבניינים גדולים וגבוהים יותר, בהם מספר רב של דירות. חברת הניהול, לרוב, תחזיק עובדים הנוגעים לכלל התחומים הדרושים לתחזוקה השוטפת של הבניין (מעליות, ניקיון, הנדימנים למיניהם ואף עובדים האחראיים לקשר מול הדיירים). כך, על ידי העסקת עובדים ולא העסקת קבלנים או ספקים חיצוניים יוזלו ההוצאות לדיירים.

לסיכום

בבניינים רבי – קומות בהם מספר רב של דיירים, ענייני התחזוקה והכספים המשותפים הופכים למורכבים. בין אם מדובר בחברה לניהול ועד בית והן בחברה לניהול בניינים, על – ידי הזמנת חברה מקצועית, מיומנת ובעלת ניסיון, תוכלו לחסוך לעצמיכם ולשכניכם תחזוקה לא הולמת, וויכוחים בלתי פוסקים על תשלומים וכאבי ראש רבים. הזמינו חברה מקצועית עוד היום, והפכו את המגורים והחיים בבניינים לנעימים, קלים וחסרי ויכוחים.

 

ההבדל בין ועד בית לחברה לניהול בניין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!