חברת ניהול ועד בית

חברת ניהול ועד בית

במקום שאחד הדיירים במבנה שלכם יהיה אחראי על ניהול ועד הבית, תוכלו להפוך את הדברים להרבה יותר מסודרים ורציניים אם פשוט תחליטו לפנות אל חברת ניהול ועד בית, אשר תעשה את עבודתה בצורה חיצונית ותוך כדי חשיבה על כל רצונות הדיירים. כך יהיו פחות חיכוכים וסיכוי גדול יותר שכל דיירי הבניין יוכלו להיות מרוצים.

בדרך כלל כאשר מנהלים ועד בית של מבנים שונים, צריך לדעת להתחשב ברצונות הדיירים, וזאת כאשר הדבר מתבצע לרוב תוך כדי עריכת סקרים פשוטים. כך בעצם ניתן להפיק מידע שעוזר להבין מה הדיירים מעדיפים ולוודא שאכן הקולות של כל אחד מהם נשמעים.

חברת ניהול ועד בית תעשה לכם סדר

במקום שאתם תצטרכו לדאוג לכל הנושא של ניהול ועד הבית בעצמכם או שאחד הדיירים יעשה זאת, אז המלאכה הזו תוכל להפוך להרבה יותר פשוטה אם תחליטו להשקיע את זמנכם בפנייה אל חברת ניהול ועד בית מתאימה שתדע להתחשב ברצונות שלכם ולאפשר לכם להיות מרוצים מהבחירה שלכם בסופו של דבר.

ראו גם: מידע אודות ניהול ואחזקת מבנים.

שימו לב שאם אתם כבר מחליטים לבחור בחברת ועד בית שעוסקת בתחום, יהיה כדאי לכם לבדוק היטב שאתם בוחרים באחת שאתם יכולים לסמוך עליה, שכן ישנו מצב שבו ישנן לא מעט חברות לניהול ועד בית אשר מעניקות שירות לא ראוי, וזה בוודאי דבר שיהיה כדאי לכם להימנע ממנו, בראש ובראשונה.

אם אתם רוצים לשמוע על ההמלצה שלנו, Center Team חד משמעית הם הבחירה הטובה ביותר לניהול ועד הבית שלכם, היא תדאג לכל הפרטים קטנים כמו לדוגמה מציאת חברות ניקיון רציניות, אבטחה לבניין, נראות הבניין מבחוץ ומבפנים ובעלי מקצוע שונים כמו לדוגמא גנים, מנקי בריכות וכו'. מדובר בחברת ועד בית אמינה אשר מבינה ללבם של הלקוחות שלה ותמיד עושה כל שביכולתה על מנת שכל אחד מהם יוכל להיות מרוצים בסופו של דבר.

חברת ניהול ועד בית לטובת הבניין שלכם

בכדי שאתם תוכלו להרגיש בנוח בבניין שבו אתם גרים בכל רגע נתון, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם לא מהססים ובוחרים לפנות אל חברה לניהול ועד בית שאתם יכולים לסמוך עליה, כמו סנטר טים שהזכרנו לעיל, שכן זה יכול לעשות הבדל של ממש בשביעות רצונכם וביכולת שלכם להרגיש בנוח בכל פעם שאתם רוצים לערוך שינוי במבנה או דבר הקשור בוועד הבית שלכם.

חברה לניהול ועד בית

תמיד תחליטו להעניק את דעתכם לכל החלטה שמתקבלת וקשורה בוועד הבית, שכן זה כל מה שנדרש מכם בכדי להיות מרוצים מההחלטות שמתקבלות בבניין בסופו של דבר. אז קדימה, במקום לתהות מה אתם יכולים לעשות, תבחרו חברות ניהול בניינים שאתם בוטחים בה ותתחילו להרגיש יותר בנוח כמובן.

עשוי לעניין אותך: חברות ניהול ואחזקה | מנהל עבודה בבניין | ניהול נכסים

ניהול נכסים ועד הבית- איך זה עובד?

חברה של ניהול נכסים ועד בית היא חברה שמתמחה בניהול של השכרה של נכסים ואחזקה של דירות ששייכות לבעלי דירות פרטיים ובניינים. חברה זו תספק על בסיס יומי סיוע וטיפול מהימן ומקצועי לכל בעלי נכס ולדיירי הבניין, מה שמבטיח הרבה שקט נפשי ובעיקר חיסכון בהוצאות.

חברת ניהול נכסים כמו סנטר טים, היא זו שתהייה אחראית למצבו הפיזי של כל נכס, היא תדאג למראה שלו, לחזות שלו והיא גם תגבה את הועד מכל דיירי הבניין. היא תדאג שכל דבר לא כשיר יתוקן. מלבד התחזוקה שלו, היא תדאג גם לכל יתר העניינים, ובכך היא תחסוך לבעלי הנכסים ולדיירים המון התעסקות בביורוקרטיה ובבלבולי ראש והם יהיו פנויים לעסוק בעניינם, ובמה שבאמת חשוב להם. אז מה היא עושה בפועל חברת ניהול נכסים ועד בית? ומה המטרה שלה בסופו של דבר?

כל פעולותיה של חברה זו 

  החברה לניהול ואחזקת מבנים ונכסים תעסוק בנכסים ובכל תחזוקתם. היא תהייה אחראית לכך שהנכס יראה אטרקטיבי במידה ורוצים לשכור או למכור אותו. היא גם מאתרת שוכרים ועושה את הסינון הנכון לשוכרים המתאימים. תבררו תמיד מה עלות ניהול נכסים ולפי זה תבחרו את החברה האמינה והמקצועית ביותר.

היא תדאג גם להשכיר את הנכס במחיר המקסימלי עבור בעלי הנכס. היא מתחזקת את הנכס בצורה שוטפת ומטפלת בכל מה שקשור אליו. בדרך כלל הכל יהיה באחריותו של איש מקצוע מטעם החברה עצמה, שכולם אנשי מקצוע מנוסים בשלל תחומים. אך לעיתים החברה תאלץ להיעזר באנשי מקצוע שהם גם חיצוניים.

שירות אישי             

 החברה מספקת שירות אישי ומבצעת את כל תפקידיה בצורה איכותית ויעילה. השירות האישי מבטיח שקט נפשי לכל בעל עסק שיודע שהוא מפקיד את הנכס שלו בידיים נאמנות.

בעלי הנכס והדיירים מקבלים טיפולים שוטפים בכל מה שקשור לניקיון של הנכס וסביבתו, טיפול בכל ליקוי וכל זה נחסך מהם. למעשה את הועד שהיו צריכים לשלם, הם משלמים לחברה מקצועית ויעילה שעושה את הכל ודואגת להכל.  אין יותר מושלם מזה, כשהדיירים ובעלי הנכס מבינים שיש על מי לסמוך, ויש מי שאחראי לכל העניינים שקושרים לבלאי וטיפולים שוטפים של הנכס.

עוד יתרון של חברת ניהול לנכסים  

מלבד החיים השקטים ששירות לניהול נכסים מאפשר לכל בעל הנכס חיים שקטים ורגועים, החברה גם מסייעת גם בפניות של לקוחות שמעוניינים למכור או לרכוש נכס.

החברה מחברת בין לקוחות פוטנציאלים לנכסים ומסייעת בסגירה של עסקאות בתחום.

רוב אזרחי המדינה היו רוצים לגור בבית פרטי, אך המציאות היא שרוב האזרחים גרים בבתי דירות. העובדה כי במדינת ישראל יש שטח מצומצם אומרת כי אנחנו לא יכולים לגור בבתים פרטיים וכי אין ברירה אלא לגור בבניין משותף. אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין בניין דירות ובין בית פרטי היא העובדה כי בבית פרטי אין צורך בועד בית. כך בבניין משותף אנחנו נמצאים באינטראקציה הרבה יותר גדולה עם השכנים שלנו ואנו צריכים לעשות הכול בכדי להסתדר עמם.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אחת הדרכים הטובות ביותר להוריד מחלוקות ולצמצם ריבים היא פשוט לפנות אל חברת ניהול ועד בית. חברה זו תבטיח כי לא נריב עם השכנים האחרים ועל כן היתרון שלה הוא עצום לכל מי שגר בבניין.

אל תבחרו חברת ניהול ועד בית בלי לברר עליה פרטים רבים ככל הניתן

עליכם להבין כי חברת ניהול ועד בית לא רק מצמצת מחלוקות אלא היא חוסכת לכם גם התעסקות רבה וכך זמן יקר נחסך לכם.

מכיוון שכידוע לכל זמן שווה כסף אזי ניתן לומר כי החברה חוסכת לכם כסף ועל כן כל כך מומלץ לשכור את שירותיה.

אך עליכם לזכור כי לחברה יש תפקיד חשוב ביותר מה שאומר כי אתם צריכים לברר על החברה פרטים רבים ככל הניתן לפני שאתם שוכרים אותה. ככל שתדעו יותר פרטים על החברה כמו המחיר שלה, כמה עובדים יש לה, כמה ניסיון יש לה ועוד כך תוכלו לבחור את החברה הטובה ביותר ולהיות בטוחים כי החברה עונה על הצרכים שלכם.

מה הקשר בין הגודל של חברת ניהול ועד בית ובין המקצועיות שלה?

אם יש עוד פרט שאתם חייבים לברר בהקשר של חברת ניהול ועד בית היא השאלה כמה היא גדולה. עליכם לבחור מצד אחד חברה מספיק גדולה אשר יהיה לה את המשאבים לנהל את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר שיש ומנגד אתם צריכים לבחור חברה לא גדולה מדי אשר אתם תהיו פסיק קטן בה שלא נותנים לו מספיק תשומת לב.

לכן שימו לב לגודל החברה ואזנו בין השיקולים השונים בכדי לבחור חברה איכותית ומקצועית מספיק אשר תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

אם תתפשרו על נושא זה אתם עלולים להיקלע לבעיה קשה ולהתאכזב מחברת ניהול בניינים שבה בחרתם.

מלאו את הפרטים שלכם וסיבת הפניה בטופס הבא ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר.

צרו איתנו קשר

סנטר טים רח׳ לה גרדיה 5, ת״א

שאלות ותשובות חברת ניהול ועד בית

לעתים דיירים נרתעים מניהול ועד הבית כדי לא להיכנס למריבות ויחסים לא נעימים עם דיירים אחרים בשל ענייני תשלום, הצבעות ועניינים אחרים. כמו כן לא כל אחד מתאים לניהול ועד הבית, גביית תשלומים, טיפול משפטי בסרבני תשלום ועוד. על כן מעבר לחברת ניהול ועד בית חיצונית תעזור בכל אלה ותאפשר לדיירים לחיות יחד בראש שקט ובהרמוניה.

בהתאם להסכם מול הדיירים החברה תשלח נציג פעם בחודש/חודשיים לגביית תשלומי ועד הבית ו/או תאפשר להם לעשות העברה בנקאית אל החשבון בו מנוהל ועד הבית. החברה תנהל את כל פנקס התקבולים והחשבונות ותשתמש בתקציב לטובת ניהול ותחזוקה שוטפת של הבניין. כמו כן החברה תקיים ישיבת דיירים אחת לכמה זמן שיבחרו הדיירים לטובת עדכונים, בקשות ועוד.

ברגע שניהול ועד הבית עובר לחברה חיצונית היא זו שמנהלת את חשבון הבנק של ועד הבית.

גביית תשלומים מדיירים, ניהול והצהרה על פנקסי תקבולים וחשבוניות, תשלום לאנשי מקצוע המוזמנים על ידי החברה לביצוע עבודות תחזוקה בבניין, ניהול בקשות, מענות וטענות מהדיירים, טיפול משפטי בסרבני תשלום ועוד.

חברה כזו שתוכל לספק לכם שירותים מקיפים נוספים של תחזוקת הבניין והכול מגוף אחד וכך לחסוך בעלויות ועד הבית לדיירים ועדיין לשמור על תחזוקה שוטפת חיובית לבניין.