הבניין שלך בידיים טובות עם חברת ניהול

חברות ניהול בניינים- נותנים מענה לכל תקלה

התחום של ניהול בניינים, מזמן כבר עבר לידיהן של חברות ניהול ואזקה, חברות ניהול בניינים, אשר מטפלות בכל היבט בבניין. אם בעבר היו תמיד איזה שכן או שניים שהיה להם זמן להיות ועד הבית, היום לאף אחד אין זמן ואף אחד גם לא מוכן לרדוף אחרי הדיירים כדי לגבות את דמי הוועד, מה שלעתים גורם לסכסוכים בין שכנים ומתחים מיותרים. במקום שהדיירים יתעסקו עם ניהול הבית, עושה את זה חברה שמקבלת מדי חודש כסף על כך.

תמורת התשלום שמשלמים לה דואגת החברה הזו לבניין בכל היבט. בין אם מדובר בבניית חדרון לפחי האשפה, תחזוקה של ציוד מכבי אש ועד כאמור גביית דמי הועד, שזה אחד הדברים הכי לא נחמדים שיש מול שכנים סרבני תשלום. אלה, יקבלו ממנה מכתבים מעורכי דין על דרישות התשלום וסביר להניח שבסופו של דבר ישלמו, גם בלי שמישהו יתדפק על דלתותיהם.

חברות ניהול בניינים- הבניין שלך בידיים טובות

למה חשבון המים גבוה? אולי יש נזילה!

כאשר כל שכן דר בתוך ביתו ומבצרו, יכולים לקרות דברים חמורים בבניין, שאם מישהו לא שם לב אליהם, מישהו ישלם על כך וביוקר. קחו לדוגמה מצב בו ברז מסוים של דייר דולף והוא לא מודע לכך, או שמערכת המים של העיריה נוזלת והשעון מסתובב. בסופו של דבר בבניין הזה יש דליפה של מים, ואם לא יהיה מישהו מקצועי שמגיע לבניין, כמו שאנשי תחזוקה של חברות ניהול בניינים עושים, אי אפשר יהיה לעלות על הנזילה הזו.

כך יצא שחשבון המים של הבניין יהיה בשמים ואף אחד לא ידע מה קורה. אבל כאשר יש ביקורת שוטפת של אנשי תחזוקה בבניין, הם בוודאי היו מגלים את הנזילה, זמן רב קודם וגם מטפלים בתיקון שלה.

בוחרים את בעלי המקצוע לבניין שלכם

בכל בניין יש לעתים תקלות שיש לתקנן במהירות לפני שהן יחמירו והנזק יהיה גדול. כל חברת ניהול בניינים מחזיקה אנשי מקצוע שהתפקיד שלהן זה לתקן את התיקונים בבניין, או שהיא שולחת אנשי מקצוע מטעמה. בכל מקרה היא בטוח יודעת לבחור את אנשי המקצוע יותר טוב מכל שכן שאין לו מושג מה הבעיה.

התפקיד של חברות ניהול ואחזקה זה להגן על האינטרסים של הבניין. לבחור את בעלי המקצוע שיגיעו לתיקונים בבניין, לנהל אתם מו”מ על המחיר ולהביא את הצעות המחיר לנציג הוועד שפועל מול חברת הניהול. רק בצורה כזו, ידעו הדיירים מהו הנזק, מהן הצעות המחיר לתקן אותו ויבחרו בחברה שתבצע עבורם את התיקון. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!