מה חשוב לבדוק שבוחרים חברת ניהול?

בשנים האחרונות ניתן לראות כי את מקומו של ועד הבית הוותיק והמסורתי מחליפות חברות ניהול. חברות ניהול בניינים אחראית למעשה על כל הנושאים אשר עולים על סדר היום בבניין ביניהם תשלומי חשבונות, תחזוקת מעלית, תיקון תקלות ועוד. אין ספק כי מדובר בשינוי משמעותי שכן האחריות אינה מוטלת עוד על אחד או שניים מדיירי הבניין עצמו אלא על חברת ניהול ואחזקה חיצונית אשר מקבלת תשלום עבור עבודתה. עבור דיירים רבים מדובר בשינוי מבורך של ממש. אך מכיוון שישנן חברות רבות מסוג זה כיום חשוב לבצע בדיקה מקדימה קודם שאתם בוחרים את החברה שתטפל בבניין שלכם.

טיפים לבחירת חברת ניהול

חברות הניהול הפכו להיות פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות וכיום כל חיפוש קליל בגוגל יעלה לכם מספר לא מבטל של חברות מסוג זה. אם כן, על מה חשוב לשים את הדגש כאשר אתם בוחרים חברת ניהול?

  • תחומי אחריות- הדבר הראשון אותו חשוב לבדוק הם מהם תחומי האחריות עליהם חולשת החברה. חשוב לבחון זאת היטב על מנת לדעת מה נכלל בתשלום ומה לא וכך להחליט האם מדובר בהשקעה משתלמת.
  • מחיר- מחירי תחזוקה של בניין אינם נמוכים ובכל זאת תוכלו למצוא הבדלים בין חברה לחברה. בצעו סקר שוק על מנת להבין מיהי החברה המספקת את התמורה הטובה ביותר עבור העלות אותה היא גובה.
  • ניסיון- פרט נוסף וקריטי הוא כמובן הניסיון של החברה. העדיפות הינה לבחור תמיד בחברה בעלת ניסיון המכירה את השוק.

בחירת החברה הנכונה

בחירת חברת ניהול ועד בית אינה בחירה פשוטה. אנו שואפים למצוא את החברה אשר תטפל בבניין שלנו באופן הטוב ביותר מצד אחד אך גם במחיר המשתלם ביותר מצד שני. זוהי הסיבה שכאשר אתם עומדים בפני החלטה מעין זאת חשוב שתשקיעו בכך את מלוא תשומת הלב. שימו לב לניסיונה של החברה, לוותק שלה בשוק, לתחומי העבודה עליהם היא לוקחת אחריות וכמובן למחיר החודשי אותו היא גובה. כל הנתונים הללו יעזרו לכם לעשות מעט סדר ולבחור את החברה הנכונה ביותר עבורכם ועבור בניין המגורים שלכם.

 

 

חברת ניהול
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!