פיתרון מצוין לבניינים ומגדלי מגורים

חברת ניהול ואחזקה היא פתרון מעולה לבניינים, מגדלי מגורים, בנייני משרדים, קניונים ומרכזים מסחריים. העובדה שהיום נבנים מגדלי מגורים של קומות רבות, דורשת התייחסות ברמת התחזוקה השוטפת והבטיחות. תחזוקה של החניון, ניקיון וטיפוח החצר. שמירה ותחזוקה שוטפת של מכונות וציוד שיש במרתפי הבניין כמו מערכות כיבוי אש, הסקה מרכזית ועוד.

יש חברות המנהלות בניינים בשיטה שיש אב בית לכל כמה בניינים. הוא במקצועו איש אחזקה המבקר בכל בניין ומתקן את התיקונים שיש לעשות. לכל חברה כזו יש גם מוקד הפועל 24 שעות ביממה והדיירים יכולים לפנות אליו ולהודיע על תקלות שונות. תפקידו של האחראי על הבניין הוא לדאוג לביצוע התיקונים או שהוא עושה את זה, או שהוא דואג שיגיעו אנשי מקצוע.

חברת ניהול לבניין מחיר ממוצע

כאשר מדובר בבניין שיש צורך רק לגבות בו את דמי ועד הבית, אין מעלית ויש רק ניקיון ותחזוקה שוטפים, עלות חברת ניהול לבניין ממוצע עומדת על כ-200 ₪. אם יש מעלית זה כבר סיפור אחר ואם יש גינה זה גם מעלה את המחיר. 

תפקידה של חברת ניהול ואחזקה מסוג זה הוא לפקח על ניקיון חדר המדרגות והחצר, להחליף נורות וגופי תאורה, להחליף את מפסקי החשמל, לתקן תיקונים קלים בקירות. לחזק דלתות, למצוא פתרונות אחסון,  להחליף מנעולים, ידיות וכן לשלוח נציג לתקן את דלת האינטרקום. בנוסף על אנשי התחזוקה לשמן מנעולים, לבדוק את תקינות מערכות הצנרת של הבניין, מערכת החשמל. לפתוח את המרזבים, לבדוק את מערכות דודי השמש וההסקה. ולטפל בקריאות שהתקבלו ע"י דיירי הבניין.

מערכות תחזוקה במגדלי דירות ומשרדים

הצורך בשכירת שירותיה של חברת ניהול ואחזקה, הוא בגלל צורת הבנייה המקובלת היום. היום אפשר לראות מגדלי מגורים של עשרות קומות, ובמרתף, הבניין יש מיכון וציוד שנועד לשרת את דיירי הבניין. יש משאבות לחץ מים, משאבות טבולות, מאגרי מים, עמדות כיבוי אש. ספינקלרים, גנרטורים, חנייה ועוד.

בנוסף עוסקת חברת ניהול בניין בשירותי גבייה של וועד הבית הן ברמה החודשית והן עבור אירועים חריגים כמו תיקון, רכישת ציוד ועוד. תשלום המיסים נעשה באמצעות נציג החברה המגיע לבניין וגובה את התשלום מהדיירים, מול דיירים סרבנים נוקטים באמצעים משפטיים, מהלך שמעולם שום שכן לא היה מבצעי נגד סרבני תשלום וזה בונוס גדול בכל מה שקשור לחברת ניהול בניינים.

ראו גם: ניהול נכסים | חברת ניהול ועד בית | מנהל עבודה בבניין

מדוע ניהול בניינים הוא כה חשוב כיום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!