3 סיבות חשובות להשתמש בשירותי חברת ניהול

בכל עיר כיום יש בין מאות לאלפי בנייני מגורים, בנייני משרדים, מבנים מסחריים, מבני תעשייה ועוד. כל אלה ללא יוצא מן הכלל זקוקים לשירותיה של חברה לניהול מבנים. הצורך בתחזוקה השוטפת של הבניין היא קריטית הן לשימור הבניין ועמידותו לאורך שנים רבות קדימה והן לצורך שיפור הביטחון ונוחות השימוש בבניין לרווחת הדיירים והמשתמשים בו. אילו שירותים מציעה חברת ניהול ומדוע סנטר טים נחשבת לחברה מובילה בתחום עם השירותים הטובים ביותר? המשיכו לקרוא.

שירותי ניהול ואחזקת מבנים נפוצים:

ניהול ואחזקת מבנים הוא שירות שוטף המסופק בבנייני מגורים, מבני תעשייה, מרכזים מסחריים, משרדים ועוד. אלה נדרשים לשירותי אחזקה שונים, הן ברמה השוטפת כמו ניקיון וגינון למשל והן לשירותים זמינים לפי צורך כמו תיקון תקלות חשמל, מיזוג וכו'.

  • שירותי ניקיון –  שמירה על הניקיון בבניין חיונית מאוד לשמירה על בריאות הדיירים והמשתמשים בו. בין אם מדובר בשטיפת הרצפה, חדר המדרגות או הלובי מפני נוזלים שנשפכו, בוץ שנכנס פנימה או שאריות זבל מפוזרות שנזרקו על ידי אנשי הבניין. חשוב יהיה לשמור על הניקיון כדי שאף אחד לא יחליק, שלא ייווצרו חיידקים ובכדי לא למשוך מזיקים. 
  • שירותי גינון והדברה – אם כבר דיברנו על מזיקים הרי ששירותי גינון והדברה חיוניים מאוד לבניינים. בין אם מדובר בבנייני יוקרה עם פטיו מרכזי, גינה בחזית הבניין או ממש גינה משותפת של הדיירים – ניקוש עשבים, שתילת פרחים, התקנת מערכת השקיה והדברות שנתיות ימנעו את משיכתם של מזיקים שונים וישמרו על דיירי הבניין תוך שהם מספקים להם גינה יפה ונעימה לשהות בה.
  • שירותי אבטחה – חברת סנטר טים מספקת שירותי אבטחה (לא חמושה).
  • שירותי תיקונים – חשמל, אינסטלציה, תקלות מיזוג, אב בית ועוד.
  • שירותי שיפוץ – רוצים לשפץ את הלובי? להתקין גדר יפה בגינה? לצבוע את חדר המדרגות? לתקן את הקירות? שירותי שיפוץ יהיו חיוניים מאוד אך לא נדרשים באופן סדיר (מלבד בדיקת מעלית או תשתיות שעובדות באופן קבוע בבניין).

סנטר טים הינה חברת ניהול מובילה המספקת שירות ניהול ואחזקת מבנים ברמה הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר לאפיון השירות הנדרש לכם וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

חברת ניהול נכסים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!