השפעה על איכות חיים לדיירים

מצב הדיור בישראל בעשור האחרון הוא של ביקוש גדול לדיור חדש, לעומת מחסור בקרקעות לבנייה, מצב שהפתרון הברור עבורו ייצר בניית בנייני מגורים רבי קומות, אלה מספקים דיור נוח ואיכותי לעשרות זוגות צעירים ומאות משפחות צעירות עם ילדים. בישראל ניתן לראות היום שדות מנופי בנייה המבשרים על תאוצה נרחבת בפרויקטים בבנייה. המגורים בבתי מגורים רבי קומות הם מודרניים ומשוכללים.

בדרך כלל ניתן לראות בבתי דירות רבי קומות שיפור ניכר ברמת הדיור, ובנוחות הדיור, יתרון זה נזקף, לזכותן של חברות ניהול שמקפידות על תחזוקת הבניין, המעליות, התאורה הגינון והשירותים הנוספים באופן מקצועי איכותי ויעיל.

מי צריך חברת ניהול ואחזקה?

כל בניין מגורים רב קומות בו מתגוררות משפחות רבות והוא מקיף צרכים משותפים ואישים של עשרות עד מאות איש, נזקק היום לשירותה של חברת ניהול לבניין, או מנהל עבודה בבניין, או גם חברת ניהול נכסים שיכולים לספק מגוון שירותים הנדרשים ביעילות ובאופן מסודר המנוהל ברמה גבוה.

יש המעדיפים לחסוך כמה עשרות שקלים בחודש, לבחור ועד בית של שלושה מתנדבים ולשלם פחות, אך כדאי וחשוב לדעת כי לעיתים במקרים של תקלות דחופות, המחיר לכך עלול להיות גבוה ביותר.

מצב חירום כגון פיצוץ בצינור וחלילה בצינור ראשי, בו המים זורמים בשטף ומציפים חלל בבניין, וגם משביתים עשרות דירות לזמן ארוך ללא מים, או מצב חירום בו מעלית נתקעת עם אנשים בהפסקת חשמל, כל אלה הם מצבים המצריכים איתור מהיר של אינסטלטור או חשמלאי או כל ספק שירות נדרש, נדרש משא ומתן ופיקוח אישי על ביצוע ותיקון התקלה במהירות המרבית ובאיכות הטובה ביותר של עבודה מקצועית ואחראית.

בדרך כלל יהיה קשה לאתר ולקבל מענה מיידי מאנשי ועד הבית שפנויים רק בערב, לעומת זאת חברת ניהול תהיה זמינה למתן שירות מיידי ומענה לכל תקלה וצורך.

מה השירותים שמספקת חברת ניהול ואחזקה?

חברת ניהול ואחזקה תספק לכם ביעילות ובמקצועיות את כל הנדרש לתחזוקת הבניין ובין היתר היא תיזום בקרת איכות למניעת תקלות במערכות מיזוג אוויר, מערכות חשמל, אינסטלציה, ומעליות, תספק שירותי גינון, וניקיון של חדר המדרגות וכן תחסוך לכם כאב ראש ותגבה את תשלום ועד הבית מהדיירים. חברת ניהול ואחזקה תהיה זמינה לכל הדיירים לספק מענה לצרכים מיוחדים ולדרישות הנוגעות לתחזוקת הבניין.

חברת הניהול והאחזקה היא הכתובת עבור כל הדיירים לפניות עבור תיקון תקלות בדירות, לתחזוקה שוטפת של הבניין ואף לטיפול מונע ויעיל של תקלות במערכות הבניין לשביעות רצונכם.

חברת ניהול ואחזקה נמצאת בקשר שוטף ושולחת איש צוות על בסיס שבועי שמבקר בבניין ובודק כי הכול תקין ופועל.

בבנייני דירות רבים ניתן לראות היום התקשרות עם חברת ניהול ואחזקה כאחת הפעולות הראשונות שנעשות עוד לפני גמר איכלוס הבניין, ואכן הם אלה שייצגו אתכם הדיירים מול בעלי המקצוע השונים, יפקחו על השירות וישלמו ויהיו אחראים לתוצאות. בנוסף לכך חברת הניהול והאחזקה תוכל לייצג את הבניין שלכם מול העירייה ומוסדותיה במקרים בהם נדרשת בירוקרטיה מסובכת.

חוק ניהול עבור דיירי הבניין

חוק ניהול לדיירי הבניין מומלץ מאוד לדיירי בבתי דירות משותפים גדולים, זהו מעין תקנון המפרט את התנהלותו התקינה של הבניין בנושאים החשובים כגון עישון בחדר המדרגות , חיות מחמד, בעיות רעש, חדרי אשפה, התנהלות בבריכה ובחדר הכושר והוא עוזר לשמור  על איכות החיים בבניין ועל יחסי שכנות טובים.

ראו גם: ניהול בניינים | ניהול ואחזקת מבנים | אספקת חומרי בניין

כיצד חברת ניהול בניינים משפיעה על איכות החיים שלכם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!