למה כדאי לקחת חברה לניהול בית

מדינת ישראל מונה היום מעל לשמונה מיליון בני אדם והאוכלוסייה שלה רק ממשיכה וגדלה בקצב גובר, מאחר ובנוסף לילודה הגבוהה בארץ העומדת על ממוצע של כשלושה ילדים במשפחה ומעלה, אנחנו גם ממשיכים וקולטים עלייה. 

בעשורים האחרונים ניתן לראות גידול נוסף במספר העולים החדשים לארץ גם ממדינות אירופה כגון צרפת, הולנד, ספרד וכדומה.

הבנייה החדשה בישראל

לאור הגידול הניכר בעלייה לארץ, נמצא ענף הבנייה בפריחה ובכל עיר ישוב וכפר ניתן לראות היום פרויקטים חדשים בבנייה וכולם רבי קומות. החל מבנייני מגורים רבי קומות, רחובות חדשים, שכונות, וגם ערים חדשות כגון העיר חריש שבנייתה עדיין בעיצומה ועתידה לקלוט ולאכלס מאות אלפי תושבים.

איך משפיעה הבנייה החדשה על תחזוקת בניינים?

בעשורים האחרונים ישראל צומחת בעיקר לגובה, זאת עקב מחסור במקום ובקרקעות לבנייה, נכון לשנת 2019 ישנם מאות בנייני מגורים רבי קומות חדשים הפזורים ברחבי הארץ. 

בנייה מודרנית לגובה של בניינים רבי קומות היא מאפיין בולט בערים רבות בעולם. בעקבות האדריכלות החדשה והבנייה לגובה המאכלסת מאות איש בבניין אחד, נוצר צורך לספק את השירותים השונים למאות האנשים, במרוכז על מנת לשמור על איכות שירות וברמה גבוהה ונאותה. 

תחזוקת בניינים רבי קומות

השירותים השונים לבנייני דירות כגון אספקת גז, חימום מרכזי, מיזוג, אוורור ועוד מסופקים בצורה מרוכזת לבניין, וכמובן שגם תחזוקת מערכות האינסטלציה, החשמל, כיבוי האש וגם הניקיון, הגינון התאורה החיצונית ועוד, זקוקים לתחזוקה שוטפת מרוכזת ויעילה יותר. 

אם בעבר היה לכל בניין ועד בית של שניים שלושה מתנדבים שדאג להחליף מנורה שנשרפה פעם בחודש או להזמין את האינסטלטור לשכן שנזקק, הרי שהיום מדובר בתחזוקה שוטפת של מאות דירות ולמתן מענה וטיפול יומיומי במגוון רחב של בקשות הדיירים הזקוקות לפתרון. 

תחזוקה שוטפת קבועה ויומיומית של בנייני דירות, מצריכה גוף גדול, מסודר ויעיל המתפעל באופן שוטף אנשי מקצוע שונים ומעסיק מספר אנשי צוות. הפתרון הנבון לתחזוקה איכותית של בניינים רבי קומות היא חברת ניהול ואחזקה.

מהי חברת ניהול מבנים?

חברת ניהול מבנים, מתמחה באחזקה שוטפת של בנייני מגורים, ניהול בניינים ובעצם היא מתפקדת כוועד הבית של בנייני מגורים.

היות והבית של פעם הפך לבניין רב קומות, וועד הבית, הפך לחברת ניהול, יעילה, איכותית ומקצועית המתפעלת צוותים מקצועיים בכל תחומי אחזקת הבית.

מהו תפקידה של חברת ניהול ועד בית?

חברת ניהול ועד בית מתחזקת באופן שוטף את כל מערכות הבניין ודואגת לבדיקות יזומות של תקינותם, בכל בניין רב קומות נמצאת קומת מרתף ובה המערכות הטכנולוגיות והמכניות להסקה מרכזית, למיזוג, לאוורור, אינסטלציה מים ועוד. את כל אלה מתחזקת חברת הניהול באופן שוטף. בנוסף דואגת חברת הניהול לניקיון הבניין, חדרי המדרגות והמעלית, לתאורה הפנימית והחיצונית ולגינון ועוד. כמובן שנציגי החברה זמינים בכל עת לתת מענה מיידי לכל בעיה במקרה ומתעוררת אצל הדיירים הקשורה לתחזוקת הבניין.

חברת ניהול ועד בית – מחירים

מחיר העסקת של חברת ניהול יכול להגיע לכמה אלפי שקלים, אך הוא משולם על ידי עשרות בעלי הדירות ולכן המחיר הסופי שישלם כל דייר הוא סביר ביותר. מחיר השירות אותו מספקת חברת ניהול ועד בית, מצדיק ללא ספק את השירות המהיר, היעיל ואיכותי שמספק צוות עובדי החברה, שהינו בעל וותק וניסיון במקצועות השונים הנדרשים לתחזוקת בניינים רבי קומות. 

איך משיגים שירות של חברת ניהול ועד בית?

היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המספקת שירותי ניהול ועד בית, להזמין ולקבל שירות ניהול ועד בית, יעיל איכותי ומשביע רצון.

חזרה אל דף הבית – https://www.centerteam.co.il

ראו גם: ניהול נכסים

מדוע ניהול בניינים הוא כה חשוב כיום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!